ERAHOBUSTE OMANIKELE:

Suuresti Tallis on kaasaegsed võimalused nii ratsutamiseks, treenimiseks kui ka hobuste majutamiseks. Tall on alles noor, 05. juulil 2019 a. sai 5 aastaseks, aga me ehitame pidevalt ning areneme jõudsalt, sest soov on pakkuda klientidele parimat! 2017 aasta lõpus sai valmis Suuresti Talli kaasaegne maneez mõõtudega 22x65. Maneezi esiküljes asuvas olmebloki osas on avar ja soe puhkeruum, kust on hea vaade maneezis toimuvale. Lisaks on 2 riietusruumi dushiruumidega ja kaks WC-d ning kabinet personalile (ehk treeneritele). 2018  sügisel alustasime talliehitusega ning valmivas tallis saab olema  30 suurt boksi, hobuste pesuruum, solaarium, tekkide ja valtrappide pesuruum, tekkide kuivatusruum, wc ja 3 sadularuumi. Talli on mõeldud kohad 25 erahobusele, Erahobuste tarvis on erinevas suuruses jooksukoplid, soovi korral saab hobuse lasta ka suurele karjamaale. Suviseks kasutamiseks on meil 20x60m mõõtudega väliplats, talli ümbruses on erinevaid maastikul käimise võimalusi. Paari lähiaasta plaan on püstitada veel 1 maneez  ja ehitada uus 50x60m mõõtudega liivaplatsi, et saaks korraldada ka välisvõistlusi.

TREENERID MEIE TALLIS:

  • eratrennid (koolisõit)- Diana Pruks
  • eratrennid (ratsastus ja hüppetrennid) Kaidi Lunter (ka hobuste ratsastus)
  • meie tallis käib 1x nädalas eratrenne andmas Rein Pill (soovi korral võtta ühendust Rene Karusega, kes Reinuga aja kokku lepib)
  • eratrennid ja hobuste ratsastus Reimo Karus
  • eratrennid (koolisõit) ja hobuste ratsastus Leena Kannula
  • loomulikult võite siia kutsuda ka oma treeneri!

HINNAKIRI JA PAKETID:

  • Teenuste eest tasumine toimub vastavalt hinnakirjale. Hinnakirjas mainimata teenuste hinnad on eraldi kokkuleppel. 
  • Teenuste eest tasumine toimub sularahas või pangaülekandega L.H. Teenused OÜ arvelduskontole EE671010220049511016 SEB pangas.
  • Erahobuste vabapidamise ja täisülalpidamise eest tasumine toimub ettemaksuna eelmise kuu 15-ks kuupäevaks, va arvatud hobuse saabumise kuul, siis peab hoiutasu jooksva kuu eest olema tasutud saabumise päevaks.
  • Suuresti Tall võtab vastu vaid nõuetekohaselt vaktsineeritud hobused, kelle tallis ei ole esinenud hobuste nakkushaigusi viimase 4 nädala jooksul!

Erahobuste omanikele on meil pakkuda 3 erinevat paketti:

1. Vabapidamine 24/7 õues (hobune talli ega maneezi ei kasuta)

Vabapidamisel hobustel on pidevalt ees puhas vesi, lakukivi ja hein (karjatamisperioodil suurel karjamaal heina ees ei ole). Hobune on kas suures karjas või erisoovi korral eraldi 2-5 hobuse koplis. Väiksemates koplites saavad hobused aastaringselt heina. Suurel karjamaal on olemas korralikud varjualused ja puudesalude näol on ka mitu looduslikku varjualust.  Hobuseomanikul on võimalus kasutada olmeruume (puhkeruumi kööginurgaga, riietusruumi, dushiruumi ja wc-d), lisatasu eest saab hobuseomanik rentida riietusruumis kappi. Tallis saab kasutada tekkide ja valtrappide pesuruumi (pesumasina kasutamine lisatasu eest-pesumasina hangime 2020 aasta jooksul), tekkide kuivatusruumi ning sadularuumi. Hobusega saab kasutada väliplatsi. Jõusööta anname hobusele vastavalt kokkuleppele ja söötmine on lisatasu eest. Lisatasu eest on hobuse tekitamine, maski, kaitsmete jm panemine hobusele, hobusega tegelemine ( ka sepa ja arsti külastuse korral), värkimise-/rautamise- ja ravikulud.

Hind koos käibemaksuga 145 eurot/kuu. Hobuse pidamine vabapidamisel alla kuu aja- 7eur/ 1 päev.

2. Vabapidamine + maneezi kasutus 

Vabapidamisel hobustel on pidevalt ees puhas vesi, lakukivi ja hein (karjatamisperioodil suurel karjamaal heina ees ei ole). Hobune on kas suures karjas või erisoovi korral eraldi 2-5 hobuse koplis. Väiksemates koplites saavad hobused aastaringselt heina. Suurel karjamaal on olemas korralikud varjualused ja puudesalude näol on ka mitu looduslikku varjualust.   Hobuseomanikul on võimalus kasutada olmeruume (puhkeruumi kööginurgaga, riietusruumi, dushiruumi ja wc-d), lisatasu eest saab hobuseomanik rentida riietusruumis kappi. Tallis saab kasutada tekkide ja valtrappide pesuruumi (pesumasina kasutamine lisatasu eest-pesumasina hangime 2020 aasta jooksul), tekkide kuivatusruumi ning sadularuumi. Hobusega saab kasutada pesuruumi. Piiramatult saab kasutada maneezi ja väliplatsi.  Jõusööta anname vastavalt kokkuleppele ja söötmine lisatasu eest. Lisatasu eest on hobuse tekitamine, maski, kaitsmete jm panemine hobusele, hobusega tegelemine ( ka sepa ja arsti külastuse korral), värkimise-/rautamise- ja ravikulud.

Hind koos käibemaksuga 265 eurot/kuu. Hobuse pidamine alla kuu aja- 15 eur/1 päev.

3. Täisülalpidamine-hobuse boksikoht koos kõikide ruumide piiramatu kasutamisega

Teenus sisaldab igapäevast bokside puhastamist ning hobuste söötmist kvaliteetse söödaga-hein, jõusööt (söötmine 2x päevas kindlatel kellaaegadel) ja soolakivi. Hinnas sisaldub kindlatel kellaaegadel hobuste õue- ja sisse laskmine. Hobused saavad olla 2-5 hobuse koplites või erisoovi korral ka üksinda eraldi koplis (lisatasu eest). Hobuseomanikul on võimalus kasutada olmeruume (puhkeruumi kööginurgaga, riietusruumi, dushiruumi ja wc-d) ja tasuta riietusruumis asuvat lukustatavat kappi. Tallis saab kasutada hobuste pesuruumi, tekkide ja valtrappide pesuruumi (pesumasina kasutamine lisatasu eest-pesumasina hangime 2020 aasta jooksul) ning tekkide kuivatusruumi. Erahobuste omanikele on eraldi 2 privaatset sadularuumi. Lisatasu eest on hobuse tekitamine, maski, kaitsmete jm panemine hobusele, teistest erineval ajal hobuse õue-sisse laskmine ja lisasöötade andmine, hobusega tegelemine (ka sepa ja arsti külastuse korral), värkimise-/rautamise- ja ravikulud. 

Hind koos käibemaksuga 385 eurot/kuu. Hobuse pidamine alla kuu aja 20 eur/päev

Boksikohtasid on võimalik broneerida helistades telefonil 5073401-Liina või kirjuta suuresti@gmail.com või kirjuta Facebookis Suuresti Tallile.

   Lisateenused:

Maneezi või pesuboksi kasutamine (vabapidamisel hobustele või teiste tallide hobustele) 12 eur/tund
Tekitamine 20 eur/kuu -1 tekk
Kopli kaitsmed jms  20 eur/kuu
hobuse mask  5 eur/kuu
eraldi kopeldamine (eri aegadel sisse-välja viimine, hobune üksinda eraldi koplis jne) 20 eur/kuu
hobusega tegelemine arsti või sepa külastuse korral (kuni 1h)  5 eur/ kord
   
   

Eelpool mainimata lisateenuste hinnad on kokkuleppel!

maneezi sisevaade eest otsast.jpg