Suuresti Ratsakool omab Haridus- ja Teadusministeeriumi Infosüsteemis registreeritud õppekava koodiga 126597, mille alusel kantakse makstud õppemaks tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning lapsevanemad saavad oma laste eest tasutud õppemaksult tagasi tulumaksu.                               TULUMAKSUSOODUSTUS KEHTIB RATSAKOOLI TUNDIDELE (LAAGRITE EEST TASUTUD SUMMAD EI KUULU KAHJUKS TULUMAKSUSOODUSTUSE ALLA)!

Suuresti Ratsakool on asutatud eesmärgiga koolitada ratsaspordihuvilisi lapsi ja noori. Koolis toimuvad nii ratsutamistunnid kui ka teooriatunnid. Teooriatunnid toimuvad 4 x õppeaasta jooksul lisaks tavatrennidele ning on eraldi tasu eest.

Ratsutamistunnid toimuvad Suuresti Talli väliplatsil ja maneezis.
Ratsakooliga liitumisel tuleb täita Suuresti Ratsakooli vastuvõtu avaldus. Hinnakirja kohta leiate infot lehelt Hinnakiri.

Infoks uutele tulijatele, ratsatrennis käijatele ja ratsatrennis käivate laste vanematele:

Kui Te soovite tulla ratsutama või toote oma lapse ratsutama, siis palun lugege läbi Suuresti Talli Kodukord ja arveldamise tingimused ning täitke Suuresti Talli ankeet alla 18-a lapse vanematele või  ankeet üle 18-aastastele  ning toimetage see mulle kas paberil või saatke digiallkirjastatuna meiliaadressil: suuresti@gmail.com. 

Kui Te soovite oma lapse lisada Suuresti Ratsakooli nimekirja, siis tuleb selleks täita Ratsakoolivastuvõtu avaldus. Te ei vaja trennitasude maksmise eest arvet selleks, et saada tulumaksu tagasi, kool saadab ise Maksuametile kõik vajalikud andmed ja summad, mis kajastuvad teie eeltäidetud deklaratsioonil. Laps on arvatud Suuresti Ratsakooli nimekirja alates avalduse kättesaamise kuust, tagasiulatuvalt kahjuks kooli nimekirja registreerida ei saa ja nendelt trennitasudelt tulumaksu tagasi ei saa! 

Ratsakooli õpilaste kuutasu trennirahad peavad laekuma L.H. Teenused OÜ arvelduskontole hiljemalt jooksva kuu 10ks kuupäevaks (kui 10s kuupäev on nädalavahetus, siis uue nädala esmaspäevaks), kui pole kokku lepitud teisiti. Trennitasude summad on määratud hinnakirjas. Ratsakoolis kehtib kas kuutasu või 5x ja 10 x kaart. Hilinenud laekumised, sularahamaksed ja 1x trennitasud ei lähe õppetasudena arvesse ja nendelt tulumaksusoodustust ei saa!

 

Õppeasutus:                                       Suuresti Ratsakool
Õppekava kood:                                126597
Õppekava nimetus:                           Ratsasport
Õppekava nimetus inglise keeles: Suuresti Riding School
Valdkond:                                           sport
Õppekava maht:                                 600 tundi
Registreeritud:                                    9.04.2014